The Bla Bla Face only facebook news

Міністерство внутрішніх справ України

Міністерство внутрішніх справ України -

Міністерство внутрішніх справ України

Jun
19
2017
12:45

Video

Друзі! Хочемо познайомити вас з Ярославом Сіваком з #Хмельниччина, це перший в історії нової української поліції #дільничний, обраний громадою.

Тривалий час у Наркевицькій об’єднаній територіальній громаді не було дільничного . І щойно в Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області розпочався відбір на заміщення вакантних посад дільничних офіцерів поліції, жителі громади самі обрали кандидата і відправили його на конкурс . Селяни не помилилася у виборі – Ярослав гідно пройшов усі випробування, навчання і повернувся до рідного села вже у формі.

Територія обслуговування 25-річного наркевицького «шерифа» – 24 села, де проживає близько 8 тисяч населення . Найпоширенішим правопорушенням, а це розпивання спиртного в громадських місцях, сімейні сварки, браконьєрство, Ярослав Сівак дає раду, бо, крім здобутих професійних знань і навичок, застосовує активну взаємодію з членами місцевого громадського формування.

Зараз у #Наркевичі та інших селах не натішаться новим дільничним: за короткий час – трохи більше трьох місяців – Ярослав зумів навести порядок на території обслуговування, здобув довіру і авторитет як серед молоді, так і серед старших людей . Селяни навперебій хвалять молодого правоохоронця і стверджують, що саме такими мають бути всі нові поліцейські.

А для місцевих хлопчаків Ярослав став прикладом для наслідування . Та й не дивно: дільничний – прихильних здорового способу життя, активно займається спортом, а ще – чудово грає на фортепіано . Пропонуємо і вам послухати #Шопен`а у виконанні українського дільничного Ярослава Сівака.

Національна поліція України Сергій Князєв Iaroslav Trakalo


 

Last Posts

Міністерство внутрішніх справ України -

Міністерство внутрішніх справ України