The Bla Bla Face only facebook news

Міністерство культури України

Міністерство культури України -

Міністерство культури України

Dec
07
2017
11:40
Міністерство культури України

Запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою "Загублені території . Фантом . (LTA6)".

#мінкульт_анонс #mincult_anons

More Details:

Загублені території: кураторська екскурсія Катерини Радченко

У переддень закриття виставки "Загублені території. Фантом. (LTA6)", 9 грудня, о 14:00 відбудеться екскурсія від кураторки проекту @[788603940:2048:Kateryna Radchenko]. На ексурсії ви матимете нагоду дізнатися більше про процес створення виставки, її концепцію, роботу з архівом та серіями фотографій.

Архів Втрачених Територій SPUTNIK Photos — це експериментальний підхід до форми, змісту та класифікації архіву, народженний співпрацею фотографа з письменником або куратором.

Архів Втрачених Територій (Lost Territories Archive) – це відправна точка для цілого ряду виставкових концепцій колективу SPUTNIK Photos.

SPUTNIK Photos — фотографи з Польщі, Центральної та Східної Європи, лауреати визначних міжнародних нагород, таких як World Press Photo та Pictures of the Year.

Проект організований ГО «Мистецькі Мандри» та фестивалем Odesa//Batumi Photo Days, за підтримки Інституту Адама Міцкевича (Варшава, Польща) та Cultura.pl, в партнерській співпраці з Малою Галерею, Мистецьким Арсеналом та Польським Інститутом в Києві.

Більше про виставку: http://thephotodays.org/vistavka-zagubleni-teritorii-fantom-lta6-kolektivu-sputnik-photos/

9 грудня, 14:00
Вхід вільний

 

Last Posts

Міністерство культури України -

Міністерство культури України