The Bla Bla Face only facebook news

Міністерство інформаційної політики України

Міністерство інформаційної політики України -

Міністерство інформаційної політики України

Jun
06
2017
17:11

Video

Юрій Стець зазначив: «В якому б статусі я не перебував, все моє життя - журналістика . Колеги, які є наразі політичними в’язнями, демонструють всьому світу, що свобода українського слова – незламна! Буду й надалі використовувати всі свої можливості та дружні зв’язки з представниками дипломатичного корпусу, щоб пришвидшити визволення моїх колег Романа Сущенка та Миколи Семени . А МІП постійно триматиме цю тему в інформаційному просторі – наших журналістів буде звільнено».

6 червня, в День журналіста України, Міністерство інформаційної політики України разом із викладачами та студентами Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка організувало акцію на підтримку ув’язнених РФ українських журналістів Романа Сущенка та Миколи Семени.

Учасники акції зробили надписи з прізвищами політв’язнів латиною, розмістилися у формі слова #free, тримаючи їх портрети в руках, і скандували: «Волю Сущенку! Волю Семені!» За словами Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, відомство такими акціями прагне привернути увагу широкого загалу до ув’язнених РФ українських журналістів, як в Україні, так і за її межами, аби досягнути швидкого звільнення.

#FreeSushchenko #FreeSemena #МінСтець #МІП

>>>>>

Київський Університет Імені Бориса Грінченка Julia Nesteryak Галина Горбенко


 

Last Posts

Міністерство інформаційної політики України -

Міністерство інформаційної політики України