The Bla Bla Face only facebook news

Міністерство економіки

Міністерство економіки - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економікиМіністерство економічного розвитку і торгівлі України

Nov
14
2017
20:34
Міністерство економіки

Як полегшити життя бізнесу і дати йому доступні кредити? Просто . Треба підтримати законопроект #6540, за який вже цього четверга голосуватимуть у Верховная рада .

Чому він такий важливий? Бо дозволить Україні додати цілих 32 позиції у рейтингу #DoingBusiness, істотно спростивши ведення бізнесу .

Ухвалення законопроекту також може призвести до здешевлення кредитів, адже він запроваджує новий альтернативний спосіб забезпечення виконання зобов’язань - довірчу власність . У світові практиці довірчу власність вважають набагато надійнішим механізмом, аніж стандартна для України застава .

Як вона працює? Уявимо, що якийсь банк має достатньо коштів, щоб прокредитувати компанію, але вона не має гарної кредитної історії, а його прибуток не дозволяє йому покривати відсоток за кредитом, забезпеченим іпотекою . Однак компанія хороша, готова розвиватися і сворювати робочі місця . Зараз така ситуація заводить підприємців у безвихідь . Наш законопроект пропонує, що компанія-позичальник зможе передати майно кредиторові у довірчу власність . Кредитор не зможе розпоряджатися майном, окрім як звернути стягнення за нього, і це слугуватиме забезпеченням виконання зобов’язань позичальника .

За нашими прогнозами, запровадження довірчої власності знизить ризик неповернення кредиту, а з ним - і відсотки кредитної ставки . Бізнес отримає багато можливостей для нових проектів!

І це тільки початок . Законопроект запроваджує ще більше змін, які стануть зеленим сигналом для іноземних інвесторів і допоможе залучити $10 млрд інвестицій! Які ще це зміни - дивіться у презентації .

>>>>>

More Details:

 

Last Posts

Міністерство економіки - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економікиМіністерство економічного розвитку і торгівлі України