The Bla Bla Face only facebook news

Міністерство економіки

Міністерство економіки - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економікиМіністерство економічного розвитку і торгівлі України

Jan
12
2018
20:31

Video

Законопроект #7066 “Про приватизацію державного майна” вже наступного тижня буде у Верховній Раді! Чому це важливо і що нового у нашому проекті закону?

Державний сектор, не тільки в Україні, але і в інших країнах завжди програє приватному . Бізнесмен зацікавлений в отриманні прибутку, адже вкладає власні гроші . Натомість чиновник, який керує підприємством, знає, що розпоряджається коштами інших людей і в будь-який час може прийти до держави та отримати компенсацію чи фінансову допомогу.

Крім цього, держпідприємства є розсадниками корупції . Тільки НАБУ розслідує понад 50 справ на 20 млрд грн . А сума коштів, які витрачаються з кишень платників податків на підтримку життєдіяльності держпідприємств дорівнюють річному бюджету армії.

Наш проект закону покликаний розблокувати процес приватизації та показати Україну в очах міжнародної спільноти як надійного та адекватного партнера, який працює за тими ж правилами, що і весь розвинений світ . #7066 встановлює прозору та зрозумілу систему приватизації, що в свою чергу відкриває наш ринок для перспективних інвесторів, які були б зацікавлені розвивати підприємства.

Україна має залишити у своїй власності виключно стратегічні підприємства . які виконують важливу для держави функції, вся решта має бути приватизована.

Більше про приватизацію Max Nefyodov розповів в ефірі espreso.tv, шукайте за посиланням: >>>>>


 

Last Posts

Міністерство економіки - Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економікиМіністерство економічного розвитку і торгівлі України