The Bla Bla Face only facebook news

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів України - Урядовий портал

Кабінет Міністрів УкраїниУрядовий портал

Nov
23
2017
19:43
Кабінет Міністрів України

Сфера комунікацій - це не лише написання прес-релізів та взаємодія зі ЗМІ, а й побудова персонального бренду та позиціонування себе серед партнерів та конкурентів .

Саме з такими меседжами на черговій зустрічі #єдинийголос виступила радник зі стратегічних комунікацій Елена Фитье . Маючи багаторічний досвід у сфері PR вона поділилася з учасниками заходу порадами щодо покращення персонального та корпоративного іміджу, а також успішними кейсами того, як прес-секретар може виконувати не лише "сервісні", а й стратегічні дорадчі функції .

"Персональний бренд - це справа довіри . Тому перш за все публічна людина повинна бути відкритою", - наголосила Олена Фітьє . За її словами, більшість спікерів боїться публічності, - а це основна перешкода у сфері комунікацій.

Серед інших стримуючих факторів на шляху до публічності експерт назвала: прагнення до перфекціонізму, страх зазнати невдачі, бажання постійно навчатися або "я до цього ще не готовий", та інші . Важливо, що разом із перешкодами Олена Фітьє перелічила шляхи їх подолання .

"Тому надзвичайно важливо говорити зі своїми спікерами щодо цих ситуацій . Потрібно моделювати та пропрацьовувати різні кризові ситуації та алгорити реакції на критику, тролінг, тощо, - підкреслила Олена Фітьє . - Таким чином ви не лише допоможете своєму спікеру, а й підтвердите власний високий рівень як фахівця у сфері комунікацій".

#урядговорить

Dmytro Stoliarchuk Roksolana Stadnyk Oleksandr Melnychuk Oksana Sikora Олена Голюк Julia Vasylenko Оксана Химич (Oksana Himich) Роксолана Подласая (Roksolana Pidlasa) Инга Иоанно (Inga Ioanno) Marina Tomko Yulia Datsenko Victoria Savchuk Anastasiia Politiko Ольга Ошитко Александра Жураховская Art Denko Ольга Івкіна Olesya Hutovska Olena Vashchenko Елена Конопля (Elena Konoplya) Сергій Гунько Irina Ilieva Маріанна Вторушина Наталия Гейчук Yuliya Levina Юлия Бондаренко (Julia Bondarenko) Злата Федорова (Zlata Fedorova) Petro Matiaszek Alina Sevastyuk Zhanna Panchenko Surmak Julija

More Details:

 

Last Posts

Кабінет Міністрів України - Урядовий портал

Кабінет Міністрів УкраїниУрядовий портал