The Bla Bla Face only facebook news

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів України - Урядовий портал

Кабінет Міністрів УкраїниУрядовий портал

Nov
23
2017
16:14
Кабінет Міністрів України

Уряд робить максимум, щоб змінити медицину в Україні на краще . Проте без людей, які хотітимуть і зможуть працювати за новими правилами, досягти успіху буде важко.

More Details:

Уляна Супрун

Ми створюємо нові, сучасні та справедливі правила для того, щоби система охорони здоров’я в Україні працювала на якісному рівні. Ми залучаємо інвестиції заради розбудови медзакладів, закупівлі обладнання та необхідних медикаментів. Проте без людей, які хотітимуть і зможуть працювати за новими правилами, нам не досягти успіху в реформах.
Позитивні та відчутні зміни роблять люди. На них ми опираємося в змінах. Медики мають хотіти допомагати людям та розвиватися й це бажання повинно бути в них від початку професії - з вступу до вишу. Тому ми відстоюємо мінімальний прохідний бал 150 із кожного сертифікату ЗНО.
Oleksandr Linchevskyy на прикладі боротьби з серцево-судинними захворюваннями пояснює, чому відчутні зміни всієї медичної системи приходять зі здібними й вмотивованими лікарями, встановленням прохідного балу з ЗНО, вступними випробуваннями, впровадженням нових освітніх стандартів, ліцензійних вимог, етичних принципів, екзаменів світового рівня.
Читайте його нову колонку на УП.Життя.

 

Last Posts

Кабінет Міністрів України - Урядовий портал

Кабінет Міністрів УкраїниУрядовий портал