The Bla Bla Face only facebook news

Адміністрація Президента України

Адміністрація Президента України -

Адміністрація Президента України

Jan
19
2018
16:57
Адміністрація Президента України

Президент України зустрівся з Головою Парламенту Грузії

Президент України Петро Порошенко зустрівся з Головою Парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе в рамках його офіційного візиту в Україну.

Сторони наголосили на важливості імплементації підписаної в ході державного візиту Глави держави до Грузії у липні 2017 року Декларації про встановлення стратегічного партнерства між Україною і Грузією.

Було підкреслено взаємну зацікавленість у поглибленні міжпарламентських зв’язків між двома країнами . Зокрема, йшлося про тісну координацію позицій у рамках міжнародних парламентських асамблей, передусім в ПАРЄ, та міжнародних організацій.

Співрозмовники підтвердили взаємну підтримку суверенітету та територіальної цілісності обох країн .

Президент Петро Порошенко висловив вдячність грузинській стороні за надання можливості для проходження курсу реабілітації українських військовослужбовців, які зазнали поранень в зоні АТО, а також членів їхніх родин.

Глава держави зауважив, що нині проводиться робота для удосконалення механізму санкцій проти Росії і грузинська сторона може до неї долучитися . «Це допоможе нам привернути більше уваги та стимулювати Європу продовжити санкції проти Росії . Ми можемо додати грузинську складову за Південну Осетію та Абхазію», - зауважив Глава держави.

Голова Парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе відзначив, що грузинська делегація, яка відвідує Україну, дуже репрезентативна . «Такий високий рівень демонструє наш особливий інтерес до співпраці між Україною та Грузією», - підкреслив він та додав: «Україна та Грузія демонструють добру динаміку у двосторонній співпраці . І ми переконані, що ми маємо широкі перспективи для поглиблення наших взаємин, зокрема політичної, економічної співпраці».

Співрозмовники також обговорили питання спільного відзначення 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між Українською Державою та Грузинською Демократичною Республікою, яке відзначатиметься 4 липня 2018 року.

>>>>>

More Details:

 

Last Posts

Адміністрація Президента України -

Адміністрація Президента України