The Bla Bla Face only facebook news

Уляна Супрун

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України

Oct
12
2017
16:54
Уляна Супрун

Сьогодні відвідала конференцію "Діагностика та персоніфіковане лікування хворих на рак молочної залози" у Запоріжжі, організовану Національним інститутом раку Запорізькою медичною академією післядипломної освіти.

Онкологи як ніхто інший знають важливість вчасної ранньої діагностики захворювань, точності поставленого діагнозу і персоніфікованого лікування . Тому вони прекрасно розуміють філософію запропонованої нашою командою реформи української медицини . А ще вони дуже добре розуміють, що лікування складних хвороб не буває простим і часто люди просто відмовляються вірити у поставлений діагноз . Ми не боїмося визнати, що система хвора і потребує рішучого втручання . У цьому нас підтримує все суспільство і, особливо, медична спільнота . Більше того - вони підтримують запропонований Міністерство охорони здоров'я України план та алгоритм "лікування" існуючої системи у законопроектах 6327 та 6604 . Отримала потужний заряд енергії від своїх колег!

Дякую учасникам заходу за щире спілкування і невтомну працю задля професійного розвитку на користь здоров'я українських пацієнтів.

#медреформібути

More Details:

 

Last Five Posts

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України