The Bla Bla Face only facebook news

Уляна Супрун

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України

Jun
19
2017
13:13
Уляна Супрун

Великим задоволенням та честю для мене став виступ у Вашингтоні, на 44-й науково-практичній конференції Української Медичної Асоціації Північної Америки (Ukrainian Medical Association of North America) . Надзвичайно важливо відчувати дружбу та професійну підтримку від такої організації, як UMANA.

Я говорила про поточні реформи охорони здоров’я в Україні . Про те, що вже вдалося здійснити та наші законопроекти, які очікують на голосування у Верховній Раді . Темою конференції була реабілітація та реінтеграція . Тому я також говорила про наші ініціативи з поліпшення реабілітаційних послуг в Україні, як для цивільних осіб, так і для військовослужбовців.

Найбільш важливе повідомлення, яке я намагалася донести: Україна потребує нової системи охорони здоров’я і вона має будуватися зараз . Інакше громадяни й надалі помиратимуть від хвороб, яким можна було б запобігти . Зараз українці живуть на 11 років менше, ніж європейці . 136 тисяч українців щорічно вмирають від захворювань, які можна було б вилікувати на місці завдяки новій системі охорони здоров’я.

При подальшій міжнародній підтримці та разом із народом України ми будемо продовжувати боротьбу . Українці нарешті отримають рівень охорони здоров’я, який відповідає міжнародним стандартам - той, на який вони заслуговують.

Вдячна UMANA за можливість виступити на своїй щорічній конференції . Цим виступом я завершила свій офіційний візит до Вашингтона, де мала можливість зустрітися з багатьма членами української громади, членами Конгресу, ЗМІ, донорами, аналітиками та Міністром охорони здоров’я і соціальних служб США доктором Томом Прайсом . Це неймовірно бачити таку сильну підтриму України та наших реформ у галузі охорони здоров’я.

More Details:

 

Last Five Posts

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України