The Bla Bla Face only facebook news

Уляна Супрун

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України

Jan
19
2018
11:33
Уляна Супрун

Дякую Верховній Раді за можливість наголосити на важливості вакцинації з головної трибуни країни . Вчора стало відомо про ще одну смерть від кору . Це дитина, яка не була вакцинована . Це восьмий випадок смерті з моменту початку спалахів і це трагедія нашого суспільства, в якому люди помирають від хвороб, що попереджуються щепленнями . З 1 369 881 дітей, що були вакциновані у 2017 році, було 0 смертей! З 6067 захворівших померло 8 . Щоби в Україні від кору було 0 смертей, спалахів не має відбуватися ніколи . Для цього країна має бути охоплена вакцинацією на 98%.

Спалахи були неминучі, бо протягом останніх років в Україні охоплення вакцинацією від кору було нижче 50% . Але ситуація змінюється . За 11 місяців 2017 року 87,8% дітей 1 року охоплені вакцинацією від кору . Тільки у Києві за 1 тиждень на вакцинацію прийшли 11 500 дітей.

У закладах охорони здоров’я є якісні бельгійські вакцини від кору . Загалом на початок року в Україні 516 000 доз вакцини, у квітні очікуємо на поставку ще 1 097 600 доз вакцини . Працюємо з партнерами, щоб доставити в Україну нову партію раніше . Знаємо про перебої із наявністю вакцин у Кіровоградській, Рівненській, Житомирській, Одеській, Київській, Івано-Франківській областях та Києві - для них Міністерство здійснює перерозподіл наявних вакцин з інших регіонів . Якщо у вашій поліклініці немає вакцини - передзвоніть в обласний департамент охорони здоров’я і повідомте про це.

Ще раз наголошую - специфічного лікування від кору не існує . Імунітет від хвороби створює вакцинація, невакциновані діти та дорослі хворіють тяжко, за світовими даними 1 з 900 хворих помирає від ускладнень.

Закликаю батьків вакцинувати своїх дітей від кору та робити всі щеплення за календарем! І вакцинуйтеся самі!

Разом із Урядом та народиним депутатами працюватимемо над змінами до Законів України, щоб посилити відповідальність за відмову від вакцинації, як це зроблено в усьому цивілізованому світі.

More Details:

 

Last Five Posts

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України