The Bla Bla Face only facebook news

Уляна Супрун

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України

Jan
12
2018
21:15
Уляна Супрун

Мета Міністерство охорони здоров'я України - щоб від змін в медицині вигравали як лікарі, так і пацієнти . Нещодавнім наказом ми почали запровадження міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ІСРС-2, яка значно зробить працю лікарів первинної ланки простішої і дозволить їм більше часу приділяти пацієнтам, і менше - документообігу.

ICPC-2 - найпоширеніша система класифікації, яка використовується на первинній ланці . Важливим є те, що систему створили лікарі загальної практики, і тому вона підлаштована саме під їх потреби . Розкажу про декілька переваг, які отримують лікарі від її впровадження:

Змінюється система кодування . ІСРС-2 пропонує лікарям загальної практики значно ефективнішу за працюючу сьогодні МКХ-10 систему кодування . Близько 1300 кодів ICPC-2 описують найбільш поширені проблеми, з якими мають справу на первинній ланці . При цьому система дозволяє кодувати не лише діагноз, але й причину звернення пацієнта .

Змінюється спосіб ведення записів . Базове поняття ІСРС-2 - це епізод медичної допомоги, тобто взаємодія пацієнта з медзакладом від першого до останнього візиту за однією проблемою . Це дозволяє ефективно структурувати медичні запити з огляду на різні причини зверень.

Більше уваги пацієнту, менше - паперам . ІСРС-2, у комплексі з впровадженням електронної системи охорони здоров'я і спрощенням облікових форм, дозволить значно зменшити паперове навантаження на лікарів і спростити статистичну роботу . Це означає, що лікар більше часу й уваги приділятиме саме пацієнту, а не записам.

Читайте детальніше про те, які переваги із введенням класифікації отримують лікарі: >>>>>

More Details:

 

Last Five Posts

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України