The Bla Bla Face only facebook news

Уляна Супрун

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України

Dec
29
2017
12:00
Уляна Супрун

Вчора Президент підписав Закон про медичну реформу, дякуємо за довіру та починаємо втілювати зміни в життя . Напередодні Уряд ухвалив пакет актів, потрібних, щоби почати медичну реформу . Серед них — Положення про Національну службу здоров’я України (НСЗУ).

Це центральний орган виконавчої влади, який виконуватиме функції національного страховика - укладатиме договори із закладами охорони здоров’я та закуповуватиме у них послуги з медичного обслуговування населення . Він забезпечуватиме національну страховку, безоплатну для кожного пацієнта . За цю страховку платитиме держава.

Важливо розуміти, що НСЗУ не володітиме коштами, які виділяються з держбюджету на оплату медичних послуг, а розпоряджатиметься ними й контролюватиме дотримання умов договору.

По мірі розгортання медичної реформи якісне лікування стане більш доступним, а українці більш здоровими . Система, яку ми запускаємо, успішно працює в Скандинавії, Великобританії, Канаді, Іспанії . Як вона працюватиме в Україні - читайте більше на нашому сайті.

More Details:

 

Last Five Posts

Уляна Супрун - в.о. міністра охорони здоров'я України

Уляна Супрунв.о. міністра охорони здоров'я України