The Bla Bla Face only facebook news

Степан Полторак

Степан Полторак - Міністр оборони України

Степан ПолторакМіністр оборони України

Oct
12
2017
17:40
Степан Полторак

Сьогодні ми прийняли кінцеве рішення як виконувати програму забезпечення військовослужбовців за контрактом житлом . Практично всі будинки, які сьогодні представлені Верховному Головнокомандувачу будуть збудовані у бойових частинах, підрозділах, тобто в пунктах постійної дислокації . За два роки плануємо збудувати житло нового типу для понад 22 тисяч контрактників.

Окрім цього, проводимо активну роботу для вирішення проблеми розміщення особового складу, який виходить із району проведення АТО.

Вже будуються військові містечка на 6 тисяч чоловік на Широкому лані, Черкаському та Гвардійському по 2,5 тисячі людей, в інших Навчальних центрах .

Там буде побудована інфраструктура для забезпечення якісного відновлення, навчання й відпочинку, після виходу із району проведення АТО . В інших навчальних центрах і на полігонах, де будуть проходити навчання, ми плануємо встановити сучасні палатки, які також були сьогодні представлені Главі держави . В них комфортно та зручно відпочивати й готуватися до занять.

More Details:

 

Last Five Posts

Степан Полторак - Міністр оборони України

Степан ПолторакМіністр оборони України