The Bla Bla Face only facebook news

Геннадій Зубко

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Nov
20
2017
22:17
Геннадій Зубко

Три роки тому з паном Надзвичайним та Повноважним Послом Японії Сумі Шігекі ми тільки-но обворювали можливість відкриття в Україні офісу Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), не маючи при цьому розпочатих інфраструктурних проектів . Тоді це була лише теорія і мрія . Сьогодні офіс JICA в Україні відкрито! Він має керівника, реалізовуються декілька важливих проектів з розвитку півдня України, портової і дорожньої інфраструктури, будівництва мостів, поводження з побутовими відходами . Зокрема проект реконструкції Бортиницької станції аерації - найсучасніший і один із найкращих в світі . Вже розглядаємо впровадження масштабних інфраструктурних проектів з залученням сучасних технологій в Києві, Дніпрі і Харкові.

Відкриття у нас офісу JICA - це не тільки черговий економічний етап взаємовідносин наших країн, а дійсно політичний крок . Для України дуже важлива, як політична підтримка територіальної цілісності так і економічна, яка дає можливість розвивати інфраструктуру .

В 1947 році Японія провела реформу децентралізації, яка дала можливості розвиватися регіонам, що є корисним досвідом і для нас . Коли ми говоримо про реалізацію нових інфраструктурних сучасних і всикотехнологічних проектів в Україні, то розраховуємо що місцеві бюджети у 200 мільярдів гривень прискорять їх впровадження . Дякую Надзвичайному та Повноважному Послу Японії в Україні Сумі Шігекі за його наполегливість, енергію і співпрацю з Урядом . Посол з дружиною - дуже позитивна родина, яка завжди всіх зустрічає усмішкою, але завжди акцентує увагу на практичному досвіді роботи в Україні.

З Дмитро Андрієвський Степан Кубів

More Details:

 

Last Five Posts

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України