The Bla Bla Face only facebook news

Геннадій Зубко

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Apr
09
2017
19:17
Геннадій Зубко

Мене щоразу вражає роль особистості у кризових ситуаціях . Служіння, духовна сила, готовність прийти на допомогу ближньому . Так сталось і у #Балаклія . Керівник місцевого господарства Віктор Миколайович Воронченко у день свого народження допомагав в організації логістики евакуації людей, розміщенні, взаємодії з місцевими органами влади . І коли я його запитав, як справи в його агрогосподарстві, він не задумуючись випалив: "В нас в цьому році двадцять п'ять діточок народилось! Це головний показник відродження громади" . Він абсолютно правий: не кількістю землі, не кількістю худоби, не кількістю тон зернових вимірюється комфортність життя в сільських громадах . Сплативши податки, допомагаючи НВК у будівництві майданчика, бізнес бере на себе соціальну відповідальність, в тому числі і у кризових ситуаціях . Адже розуміє, що інвестиції в людей - це набагато важливіше, ніж в обладнання та промислові будівлі . Соціальна відповідальність завжди бізнесу вплетена у кризовий момент . Так само як самовіддача рятувальників, які знешкоджують вибухівку практично у режимі нон-стоп . Або готовність волонтерів допомогти будь-чим, аби наблизити спокій у рідному місті .

Немає жодного сумніву, що кремлівські нелюди, плануючи диверсію, сподівався посіяти серед людей страх і зневіру, знелюднити цю територію . Не вдалося! Цього тижня піротехніки ДСНС працюють в 10-кілометрової зоні, стиснувши забруднення навколо міста до 300 метрів . Бійці-рятувальники очистили від вибухівки територію самого міста і ще дев’яти населених пунктів . До 18 травня маємо завершити розмінування.

Разом із головою ДСНС України Миколою Чечоткіним представили План гуманітарного розмінування території . Будемо навчати місцевих мешканців, особливо дітей і підлітків жити поруч з «прихованим ворогом» - в умовах вибухової небезпеки . Адже очищення території, на жаль, не знімає усіх ризиків . Згадаємо сумні приклади Новобогданівки, де розмінування тривало 10 років, Лозової - більше 5 років, Сватова - розмінування триває й досі .

Зараз майже цілодобово йде відновлення зруйнованих будинків, дитсадків, шкіл та лікарні . 16 областей допомогли будматеріалами, більше 20 будівельних компаній відгукнулись й відбудовують місто.

Але переконаний, такі випробування роблять наше суспільство дорослішим і сильнішим.

More Details:

 

Last Five Posts

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України