The Bla Bla Face only facebook news

Геннадій Зубко

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Feb
04
2017
22:16
Геннадій Зубко

#Авдіївка

Попри обстріли російськими бойовиками Авдіївки, сьогодні всі організаційні заходи перейшли від кризового плану евакуації населення до системних планомірних дій із відновлення життєзабезпечення міста . Хоча й в обмежених умовах . Вже працюють дві школи, з понеділка планується відновити роботу інших закладів, життєдіяльність міста крок за кроком повертається .

Кожну хвилину в голові, від друзів, від журналістів, від колег тільки одне питання: "Коли нам вдасться відновити електропостачання?"

Тільки з часом приходить усвідомлення щохвилинної участі Президента, Прем'єра та уряду, міністра оборони, військових 72 бригади, рятувальників, місцевої влади, ремонтників, волонтерів у подоланні кризової ситуації і захисту Авдіївки та проаналізувати цинізм російських планів з обстрілів Авдіївки, спробу зупинити Коксохім, Азовсталь, Запоріжсталь та ММК через нестачу коксу, обстріли Сартани для зупинки входу в Маріуполь залізничного сполучення, вугільну блокаду для зупинки електричної генерації .

Це цинічна тактика російських терористів, мета якої – психологічне й фізичне виснаження людей, деморалізація через загрозу життю – як тих, хто захищає рубежі та відновлює життєзабезпечення, так і простих жителів Авдіївки . Але це консолідує людей і працівників всіх задіяних служб навколо вирішення проблем та покращення ситуації в місті . До ремонтних бригад з відновлення електропостачання залучені кращі фахівці, ті хто знають свою справу як ніхто інший . Але щоразу, коли ремонтники, здавалося б знаходяться за крок до завершального етапу, бойовики підло починають обстріли . Так було і сьогодні, обстріл ремонтників вже на опорі передач за крок від цілі . На очах представників ОБСЕ.

І знов щоразу доводиться шукати нові й нові варіанти виходу із ситуації, аби якнайшвидше дати місту електрику . Тиск світової спільноти та спільні дії українців зможуть зупинити обстріли та відновити повноцінне життя міста.

More Details:

 

Last Five Posts

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України