The Bla Bla Face only facebook news

Геннадій Зубко

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Jan
08
2017
10:01
Геннадій Зубко

Оперативна інформація на 8.00 8 січня 2017 року.

Станом на ранок 8 січня автомобільних заторів внаслідок ускладнення погодних умов на території країни немає . Автомобілі та автобуси, що знаходились в заторі на ділянці Кринички – Холмське Одеської області деблоковано, їх водіїв та пасажирів розміщено в дитячому садку с . Кринички – 50 чол., в школі с . Кринички – 20 чол., в школі с . Холмське - 90 чол . До пункту обігріву в с . Холмське ввечері 7 січня прибула колона автотехніки з 3-х автомобілів (КРАЗ - Прикордонної служби; пересувного пункту обігріву на базі ГАЗ-66 з польовою кухнею – ДСНС; та автомобіля ГАЗ-66 - обленерго) . Доставлені продукти харчування із розрахунку на 200 осіб, теплі речі та ПММ для автотранспорту.

Ліквідовано 13 заторів в 7 районах області, з яких вивільнено 262 автомобіля та 5 автобусів . До ліквідації заторів на території Одеської області залучено 319 од . тех . та 350 чол.

На решті території України заторів на автошляхах не виникло . Людей, які отримали обмороження під час заторів, немає.

Введено обмеження руху транспорту в 5 областях (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Кіровоградська, Дніпропетровська).

На автодорогах України залучено 1 тис 617 од . тех . та 2 тис 649 чол.

Підрозділами ДСНС вивільнено з снігових заметів 925 автомобілів (за добу -582), в яких перебувало 2 тис 142 особи (за добу - 1 тис 475).

Залишаються знеструмленими 35 населених пунктів у п’яти областях, а саме: Одеській – 24 н.п., Херсонській – 7 н.п., Миколаївській – 2 н.п., Дніпропетровській – 1 н.п., Волинській – 1 н.п.

Розгорнуто 3 тис 820 пунктів обігріву . Всього надано допомогу – 24 тис 447 особам, в тому числі за добу – 1 тис 713 особам.

Ситуація знаходиться на контролі ДСНС.

Погодні умови: у Одеській, Миколаївській, Херсонській та Кіровоградській областях опади припинились . У Черкаській, Вінницькій, Хмельницькій, Київській, Полтавській, Житомирській, Чернігівській та Сумській областях невеликий сніг . Вдень прогнозують на більшій частині території України, крім крайніх заходу та сходу, складні погодні умови: сніг, місцями сильні снігопади, хуртовини . На дорогах країни ожеледиця . Вітер 7-12 м/с, на Правобережжі місцями пориви 15-20 м/с . Температура 8-13° морозу, на Полтавщині, Дніпропетровщині, Харківщині та Херсонщині 1-6° морозу, у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях близько 0°.

More Details:

 

Last Five Posts

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України