The Bla Bla Face only facebook news

Геннадій Зубко

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

May
28
2016
14:04
Геннадій Зубко

Регіональні поїздки для мене - інструмент контролю в реалізації соціальних та інфраструктурних програм у рамках децентралізації .

Спілкування з людьми дозволяє моніторити зміст і темп реформ .

Час для відвідання областей обмежений . Тож графік плануємо щільно й насичено . Вже зустрічався із громадами Тернополя та Дніпра . У понеділок - поїздка до Маріуполя.

Сьогодні виїхав до Коростеня, що на Житомирщині . Мешканці Коростенського, Малинського, Овруцького, Ємільчинського, Олевського районів завжди активні у спілкуванні та роботі . Люди зацікавлені у нових можливостях, які відкриває реформа децентралізації . Бюджетна децентралізація дає відчутний результат . На Житомирщині створено 9 об’єднаних територіальних громад . Із держбюджету області виділено більше 54 млн грн за рахунок субвенції на фінансування інфраструктури ОТГ .

В області впроваджуємо низку серйозних інфраструктурних проектів . У 2015-му за рахунок видатків Держфонду регіонального розвитку для Житомирщині (115,9 млн грн) реалізовано 61 проект із 69 . Використано 109,3 млн грн або 94,2% (середній показник по Україні – 82,3%) . За відсотком реалізованих проектів область посіла 2 місце .

У 2016-му видатки ДФРР для Житомирщини склали 109,63 млн грн . З 201 поданого проекту конкурс інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку пройшли 39 проектів . Після надання додаткового пакету документів щодо проекту зі створення пожежної охорони у селі Бондарівка Коростенського району до відповідного проекту розпорядження буде включено 38 проектів.

На пожежну частину у бюджеті ДФРР передбачено 1,3 млн грн . Інший проект, пов'язаний із Коростенським районом – реконструкція будівлі з термосанацією Горщиківської школи, на який виділено 7,1 млн грн.

Вже час готувати проекти на наступний бюджетний рік . Головне – ретельніше відпрацьовувати документацію та організаційні аспекти.

More Details:

 

Last Five Posts

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України