The Bla Bla Face only facebook news

Геннадій Зубко

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

May
23
2016
19:10
Геннадій Зубко

23.05.2016 р . Стамбул . Туреччина . Всесвітній гуманітарний саміт . Зібралися 40 лідерів держав з усіх континентів та 189 державних делегацій . Бере участь наша делегація на чолі з Президентом Петром Порошенком.

Це перший в історії ООН гуманітарний форум, скликаний за ініціативи Генерального секретаря ООН Бан Кі-Муна, який відбувається на рівні глав держав та урядів . Питання гуманітарного розвитку людства гостро актуальні для усього світу . Насамперед для України, яка потерпає від зовнішньої агресії та порушення усіх можливих норм міжнародного співіснування.

На Саміті світові лідери заявили про важливість виконання зобов'язань перед народами за ухвалені рішення, основою яких мають бути інтереси людини – її безпека, здоров’я, гідність та право на процвітання.

Долю світу все більше визначає сила, замість розуму та гуманістичних стандартів . У світі радикально збільшується кількість людей, які вимушені покинути рідні домівки та навіть країни . Все це – наслідки зростання у світі агресії.

Україна, як ніхто, усвідомлює ризики, пов’язані із трансформацією гуманістичної свідомості у світі на мілітаристичну . Нам є, з чим звернутися до світової спільноти . Ми маємо моральне право пропонувати людству своєї бачення геополітичних ризиків і шляхів їх вирішення . Тому ми впевнені, що світ почує Україну.

На часі – пошук нових форм щодо прийняття важливих для людства рішень та учасників їх ухвалення . Потребує перегляду міжнародне законодавство з попередження гуманітарних ризиків . Мусимо знаходити нові умови відповідальності за порушення правил гуманітарного співіснування у світі . Важливе завдання – боротьба із джерелами небезпеки одночасно із збільшенням та концентрацією гуманітарної допомоги.

Практично кожне із цих завдань Україна нині боляче переживає серцем і душею . Ми гостро відчуваємо недосконалість і несправедливість багатьох аспектів міжнародного життя, вразливість гуманістичних ідеалів.

«Одне людство – спільна відповідальність» - гасло Всесвітнього гуманітарного саміту . Україна під тиском російської військової агресії готова до такої відповідальності і закликає до цього весь світ . Ми будемо долучатися до спільної відповідальності і робити світ більш людяним та справедливим.

More Details:

 

Last Five Posts

Геннадій Зубко - Віце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України

Геннадій ЗубкоВіце-прем'єр-міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України