The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Apr
05
2017
08:56
Арсеній Яценюк

Завтра розпочнеться Десятий Київський Безпековий Форум, який проводить Фонд "Відкрий Україну" Open Ukraine.

Буде багато відомих українських та іноземних учасників: інтелектуалів, глав і членів закордонних урядів, державних діячів, парламентаріїв, дипломатів та експертів.

Приїзд на форум трьох Прем'єр-міністрів Балтійських держав, які виступатимуть разом з главою уряду України, - подія безпрецедентна.

Не менш важливою буде й парламентська дискусія за участю голови Верховної Ради, президента Парламентської асамблеї НАТО, високих парламентських представників сусідніх країн.

Треба очікувати багато потрібних, цікавих і відвертих обговорень на Форумі . Під час цих обмінів народжуються ідеї, задуми та плани, які прямо стосуються нашої безпеки.

Тимчасом, для нашої команди цьогорічне зібрання - особливе.

Форуму - десять років . Це - перший зрілий підсумок і водночас новий початок.

Засадничим правилом Форуму є повага до свободи думки, яка передбачає гостроту оцінок.

Наше зібрання не шукає елітарної обмеженості, а навпаки налагоджує пряме спілкування між тими, хто приймає рішення, та експертним й громадським середовищем.

І найважливішою рисою учасників КБФ була, є і, вірю, залишатиметься етична небайдужість.

Київський Безпековий Форум - це насамперед форум небайдужих людей, для яких цінності та принципи мають очевидне, життєве, найважливіше значення.

За останні десять років наше життя докорінно змінилося.

Росія розпочала пряму загарбницьку війну проти України . Кремль неприховано погрожує всьому демократичному західному світу . Поруч з російською державною агресією нових загрозливих сил набув міжнародний тероризм та екстремізм.

Правда і право стали об'єктом атак гібридних технологій . Факт намагаються спростувати "пост-фактом", гідність замінити пристосуванством, справедливість розміняти на "реал-політику".

У такому світі загроз понад міру.

Але кожна із найгірших небезпек може бути подолана, якщо ми зуміємо залишитися небайдужими.

Наша сила полягає саме в небайдужості і чесності позиції, яку займаємо супроти тих, хто позірно здається сильним, хоч насправді є лиш черговим повторенням найгіршої людської слабкості - ксенофобії, імперіалізму, зневаги та нетерпимості до іншого.

Аби захистити безпеку нашого світу, ми повинні залишатися вірними власним принципам, які захищають й утверджують людську гідність, повагу і рівність між людьми та народами.

Цій меті присвячений і наш Форум . #KSF2017

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик