The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Jan
05
2017
14:32
Арсеній Яценюк

More Details:

Народний фронт

"Народний фронт" заявляє про підтримку каналу "1+1"

Партія і парламентська фракція "Народний фронт" висловлює стурбованість кризовою ситуацією, що склалася довкола телеканалу "1+1" і вимагає ухвалення рішень, які знімуть загрози припинення мовлення каналу.

Нагадуємо, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення повідомляла, що бланк ліцензії канал отримає у перший тиждень нового року.

До закінченнчя заявленого терміну залишається два дні, один з яких - святковий. Відповідно завтра, 6 січня, - останній шанс державному органу і ТБ-каналові вийти гідно з ситуації, зберігши можливість громадянам і надалі дивитися "плюси", які, зауважимо, мають одні з найвищих в Україні рейтинги популярності.

Водночас, таке невмотивоване зволікання з боку уповноваженого державного органу провокує цілком зрозумілу тривожну реакцію як журналістського середовища, так і суспільства в цілому, породжуючи вкрай неприйнятні для влади підозри у рейдерських інтересах щодо каналу та спробах атаки на свободу слова.

"Народний фронт" закликає Нацраду з питань телебачення та радіомовлення застосувати свої повноваження, щоб "1+1" не зник з екранів українців, а журналісти каналу могли і надалі професійно інформувати суспільство.

Всі пам'ятають, як "1+1" систематично критикував "Народний фронт", деякі програми буквально знищували Арсенія Яценюка на посаді Глави Уряду. Проте, незважаючи на особисті речі, ми переконані, що в умовах гібридної війни проти країни блокувати канал, який не "прогнувся" під Януковича під час Революції Гідності, розвінчує міфи російської пропаганди, веде інформаційну політику на захист національних інтересів, - блокувати мовлення такого каналу виглядає вкрай безвідповідально або, навіть, може бути розцінено як диверсією.

"Народний фронт" також звертає увагу на те, що в Україні продовжуть працювати телеканали, які є неприхованими рупорами російських господарів і саме ця підривна діяльність має стати предметом пильної уваги як Нацради, так і СБУ.

Ми висловлюємо солідарність з колективом "1+1" і запевняємо, що не дозволимо "вимкнути" канал, звільнивши інформаційний простір для наступу ФСБ-шного ТБ-пулу.

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик