The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Dec
22
2016
09:02
Арсеній Яценюк

Щиро вітаю зі святом усіх українських дипломатів . Дякую вам за працю і разом з усією країною вірю у ваш успіх, професіоналізм і відданість Україні.

Цей день пов'язує національну зовнішньополітичну службу з добою Української Народної Республіки . Це - великий історичний зв'язок пам'яті, ідеї та ідентичності.

Минуло майже сто років з часу заснування нашого першого в модерній історії Міністерства закордонних справ, втім історія повторила перед нами життєві виклики і загрози . Як і в минулому, російський імперіалізм та агресія становлять прямий замах проти України . Але цього разу ми не лише здатні протистояти ворогу, але й перемогти та подолати його плани разом з усім цивілізованим світом.

Цей день стосується не лише професійних представників України у світі . Цей день належить великому колу талановитих і небайдужих українців - діячів культури, лідерів громадської думки, громадських активістів та експертів, які допомагають відкривати Україну світові . Треба подякувати кожному, хто дбає про поширення правди про Україну і про об'єднання навколо нашої держави друзів і союзників.

Вітаю з цим днем усю країну . Бо цей день стосується і належить усім нам . Від того, як ми уявляємо себе, як ми мислимо про себе, як ми мріємо про своє майбутнє, прямо залежить наша зовнішня політика.

Нам дуже потрібна успішна дипломатія . Нам дуже потрібна перемога . Нам дуже потрібна глобальна підтримка.

Нам дуже потрібна яскрава, талановита, творча зовнішня політика і національна дипломатія.

Вірю в цей день і вірю в нашу здатність захистити Україну та перетворити нашу державу на сильного і впливового оборонця міжнародного миру, безпеки і цивілізованого світопорядку.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик