The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Dec
01
2016
17:37
Арсеній Яценюк

Все, друзі, досить! За брехню, нісенітниці й участь у інформаційних спецопераціях треба відповідати.

Подаю позов у суд на провокатора, який опублікував «качку» про начебто придбання мною в Маямі 24-х вілл за мільйони доларів.

Повний абсурд, скинутий на голови людям, замученим війною, непевністю і переживаннями, виснаженим постійними інформаційними атаками, а від того дуже вразливим - це давно оголошена війна не проти мене особисто, а проти кожного громадянина з метою дезорієнтації і втрати довіри у власну державу.

Маю всі підстави заявляти, що фейк про 24 вілли - це частина спецоперації проти країни.

З часів роботи на посаді прем’єр-міністра чітко знаю, як народжуються такі атаки і що є їхньою причиною . Щойно повернувся з Брюсселя, де мав надважливі зустрічі з європейськими партнерами, від позиції яких великою мірою залежить утримання світового антипутінського фронту і збереження та посилення санкцій проти Росії . Такі контакти відслідковують російські спецслужби . Вони знають, що ці міжнародні зустрічі можуть принести багато безсонних ночей кремлівському керівництву, а тому за будь-яку ціну будуть намагатися підірвати довіру Заходу до української дипломатії . «Ти купив вілли? Ти корупціонер», - це вирок для співрозмовника від Української держави . Тобі не подадуть руки . З тобою не сядуть за стіл переговорів . Твою країну зневажатимуть.

Саме тому чергова брехня про мільйонну нерухомість шириться Інтернетом з такою швидкістю, а сьогодні-завтра буде підхоплена «Інтером» та іншими ЗМІ, які отримують команди з Москви, та п’ятою колоною.

Так, як це було під час двох років роботи мого уряду, обраного парламентом після перемоги Революції гідності.

Відновлю перелік лише для того, щоб був зрозумілий масштаб інформаційних диверсій.

1 . Ви пам’ятаєте - Арсеній Яценюк воював у Чечні . Повна маячня, яка не вимагає коментарів . Її російське телебачення успішно згодовувало своєму глядачеві для демонстрації «звірств київської Хунти».

2 . Вкрадений мільярд Яценюка - в ефірі одного з каналів заявив на всю країну гонщик Мочанов . Сумніваюся, чи є в Україні сім’я, яка не обговорила це у себе на кухнях . І байдуже, що потім Мочанов відмовився від свої слів, спростувавши цю брехню . Але про це вже мало хто чув, наша традиція така – звинувачувати голосно, а просити вибачення пошепки.

3 . Брехня відставленого Гордієнка про начебто вкрадені 7,5 мільярдів гривень . Спланована від першого до останнього слова кампанія . І ніхто не звернув увагу на те, що звинувачення Гордієнка стосуються уряду часів Януковича-Азарова.

4 . Убивство на дачі, автомат і гільзи – брехня!

5 . Від’їзд у Аргентину, США та інші країни – брехня!

6 . Заяви Саакашвілі про Яценюка і уряд – брехня!

7 . Заяви Капліна, Добродомова, Берези – фігурантів з листування редактора «Інтера» Столярової – брехня.

Це далеко не увесь список брудних інформаційних спецоперацій проти мене особисто і проти нашої політичної команди.

Настав час відповідати за неправду . Так, людині на прізвище Олег Торгало, як автору брехні про 24 вілли у Маямі, доведеться йти в суд . Давати відповіді на запитання під присягою . І понести покарання у відповідності до Закону.

Водночас, звертаюся до українських громадян із закликом не давати себе використовувати в інформаційних війнах, які ведуться проти нашої країни . Подібні зразки «геббельсівської пропаганди» не мають шансу, поки ви самі не впустите їх у свою свідомість.

Будьте пильними!

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик