The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Nov
29
2016
14:46
Арсеній Яценюк

Однією з найважливіших подій дня у Брюсселі для мене став виступ на засіданні Комітету у закордонних справах Європейського парламенту та розмова з майже сотнею депутатів . Дякую за запрошення другові України - керівнику Комітету Ельмару Броку.

Я говорив про наше становище, про війну Росії проти України, про те, що нам вдалося врятувати країну від економічного колапсу, про те, що чи не вперше в історії ми зуміли вистояти проти прямої російської агресії і розпочати масштабні зміни і зрушення .

Я відчував підтримку депутатів Європейського парламенту - у запитаннях, у коментарях, у щирому інтересі до того, як змінюється Україна.

Я говорив прямо і відверто . Ми очікуємо від Європейського Союзу виконання його частини домовленостей і твердої політичної волі за нинішніх міжнародних обставин . Таку волю сьогодні демонструє український народ . Внутрішні політичні чи бюрократичні колізії не можуть робити Україну заручником . Сьогоднішня розмова у Європейському парламенті підтверджує, що в нас - багато союзників . Вірю у спільну позицію і тиск задля необхідного результату.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик