The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Nov
17
2016
16:55
Арсеній Яценюк

Із Брюсселя надходять добрі новини . Це ще не фінал . Але це - вагомий результат . Вітаю рішення комітету постійних представників держав-членів при Раді Європейського Союзу, який зробив ще один важливий крок до скасування віз для громадян України.

Розпочинаючи з 2014 року, уряд України, який я мав честь очолювати, разом з Президентом, Верховною Радою у співпраці з громадянським суспільством, зробили все можливе для виконання умов для одержання безвізового режиму з ЄС . Цей курс продовжили нинішня коаліція та уряд . Виконавши свої зобов'язання, Україна справедливо очікує, що зустрічні кроки здійснить Європейський Союз . Це - справа відповідальності, справедливості і довіри.

Ми наближаємося до мети . Але розслаблятися ще не можна .

Наш головний висновок - ми демонструємо гідне ставлення до даного слова . І найважливішим є те, що досягаємо результатів, коли діємо разом - і державне керівництво, і політики, і суспільство.

Нам хочуть нав'язати розбрат . Але успіх нам принесуть лише політична єдність, відповідальна і результативна політика влади, дотримання слова і впевненість, що ми все зможемо зробити на користь Україні.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик