The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Jul
31
2016
20:07
Арсеній Яценюк

Заява Дональда Трампа про Крим та Путіна вийшла за будь-які рамки внутрішньої політичної кампанії . Офіційний кандидат у Президенти Сполучених Штатів кидає виклик цінностям вільного світу, цивілізованому порядку і міжнародному праву . Це важко назвати незнанням . Це - переступ етичних і цивілізаційних принципів.

Сполучені Штати - лідер вільного світу . Без лідерства і союзництва цей світ буде зруйнований . Путінами, ле пенами, ассадами, кім чен унами і десятками інших диктаторів, демагогів, популістів . Американці гідні того, щоб мати відповідального і розумного Президента і Верховного головнокомандувача . Роль такого лідера важко переоцінити.

Дональду Трампу варто звернутися за мудрими порадами до представників Республіканської партії, які добре розуміють, що таке свобода, міжнародне право і вільний світ . Упевнений, що чимало з них відмежовуються від слів Трампа і усвідомлюють їхню небезпеку . Не можна допустити, щоб будь-яка словесна, політична чи практична авантюра підірвала наші спільні цінності, відкривши шлях для агресорів, диктаторів і терористів . Те, що сьогодні Дональд Трамп каже про Крим, завтра може стосуватися будь-якої іншої частини світу - в Європі, Азії, Америці.

Вільний світ потребує єдності і солідарності . Потребує союзництва . Потребуємо спільної підтримки єдиних цінностей . Варіантів нема . Бо лише так захистимо наше майбутнє проти зростаючої загрози невпевненості, страху, ізоляціонізму.

Дуже вірю, що мудрість переможе.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик