The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Jul
25
2016
20:39
Арсеній Яценюк

Радий теплій і предметній розмові з добрим другом України, комісаром Європейського Союзу з питань цифрової економіки і суспільства Гюнтером Оттінгером, з яким зустрілися в рамках його візиту до Києва .

Нас пов’язує давня співпраця . Саме Гюнтер Оттінгер, ще як Віце-президент Європейської комісії і комісар ЄС з питань енергетики у 2014 році, зробив великий внесок у наші спільні дії для гарантування енергетичної безпеки і незалежності України .

Вірю, що сьогоднішній візит до Києва принесе практичні результати . Йдеться про перспективу інтеграції України в єдиний цифровий ринок ЄС, про зниження роумінг-тарифів для наших громадян у країнах Євросоюзу, про експорт українських цифрових послуг і товарів .

Але наша розмова стосувалася й ширших тем . Щоб активно розвивати співпрацю з ЄС, нам треба забезпечити єдність політичних сил в парламенті, стабільну роботу коаліції і чітке дотримання нашого курсу . Попри популізм і провокації . Я підкреслив особливу важливість підтримки дій Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана і нинішнього уряду . Політична єдність в Україні – не лише потрібна, вона – життєво важлива .

«Ми дуже цінуємо всі зусилля для продовження курсу реформ в Україні . Європейський Союз мусить зосередити свою увагу на підтримці України і забезпечити, що така підтримка залишається пріоритетом . Це – наш обов’язок . Ми повинні допомогти і захистити Україну», - сказав Комісар Оттінгер, і я вдячний Гюнтеру за його глибоке розуміння важливості співпраці з Україною і за справжню партнерську солідарність з нашою країною.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик