The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Jun
02
2016
14:40
Арсеній Яценюк

Нарешті ми перейшли цей важливий рубіж . Реформа правосуддя набирає цілісної форми . Справедливий суд – це так само важливо, як і обороноздатність держави чи наша енергетична незалежність . Справедливий суд – це великий поступ у боротьбі з корупцією і обов’язкова передумова для економічного зростання . Справедливий суд – це наш обов’язок перед кожним громадянином України.

Усі позитивні новації, реформи цілих галузей, спрощення адміністративних послуг держави або навіть створення нової поліції були б малоефективними в умовах старого забюрократизованого і корумпованого кривосуддя . Ми не могли рухатися далі, коли за хабар можна було випустити на волю будь-якого злочинця, скасувати важливе державне рішення чи відстояти забаганку олігархів, знехтувавши інтересами мільйонів громадян.

Тепер все буде інакше, бо судді обиратимуться за конкурсом . Усі нинішні не зможуть працювати далі, не пройшовши через конкурси чи жорсткі кваліфікаційні вимоги та іспити . Нове законодавство гарантує громадськості можливості для контролю за усіма претендентами на суддівську мантію . Для цього запрацює Громадська рада доброчесності . І головне – віднині недоторканість суддів суттєво обмежена.

Сьогодні Верховна Рада ухвалила історичне рішення . Цього прагнула вся Україна . На це сподівалися усі, хто вірить у нашу державу і підтримує нас у ці непрості часи.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик