The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

May
08
2016
08:00
Арсеній Яценюк

День пам’яті і примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні – святі для українців дні . Кожна п’ядь нашої землі і саме наше сьогодення викуплені до життя страшною ціною . Внесок України у перемогу над гітлеризмом видатний, втрати – колосальні, визначне місце серед держав-переможниць – безперечне . Пам'ять про вісім з половиною мільйонів синів і доньок України, які полягли на фронтах, були замучені і замордовані на окупованих територіях – одна з найбільш героїчних і скорботних сторінок світової історії.

Ця пам'ять – священна . Ми не дозволимо сплюндрувати її . Ми не забули, що найстрашніша з війн у світовій історії почалася з кампанії нестримної брехні, з марень про світову велич, з наруги над міжнародним правом, з територіальних загарбань . Україна, яка бореться нині проти російського вторгнення, б’ється не лише за свою свободу і гідність, але й за відвернення трагедії, яка вразила людство у ХХ столітті . За мир, справедливість, за фундаментальні людські права.

Ми не забудемо, з чого і як почалася Друга Світова . Ми віримо, що не лише Україна, але і весь світ виніс з неї уроки . Що світова солідарність зупинить агресора, який дедалі частіше брязкає зброєю і вихваляється ядерною дубиною.

Ми захистимо свою країну, своїх рідних і близьких . Ми збережемо пам'ять про кожного, хто наближав Перемогу в тій війні і хто став її невинною жертвою . Ми вклонімося полеглим і вшануємо живих . І передамо збережену пам'ять прийдешнім поколінням.

Хай ніколи не прийде в їхнє життя війна.

Слава Україні! Слава героям – тим, що боронили світ тоді, і тим, що боронять його нині.

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик