The Bla Bla Face only facebook news

Арсеній Яценюк

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик

Apr
30
2016
22:56
Арсеній Яценюк

Сердечно вітаю із святом Воскресіння Христового, який в Україні здавна називають Великим Днем . Це свято про тріумф життя, про велич і незламність духу, про свободу, гідність і найвищу справедливість . Про те, що підносить кожного з нас, робить кращими і достойнішими.

Ми вітаємо один одного словами «Христос Воскрес!» і ці слова є набагато більш важливими і вагомими, ніж усі земні ідеології разом узяті.

Цей Великий День – час дякувати один одному; час вклонятися тим, хто захищає зараз нашу країну від поневолення, хто своєю працею і розумом перетворює її на краще . Ми дякуємо духовним провідникам українських Церков, які благословляють наших воїнів, допомагають фронту, підтримують нужденних і потребуючих, зміцніють віру і моральність суспільства.

Хтось з богословів дуже точно сказав: християнство – це не теорія, це практика . Тому не обмежуймося нашими чудовими традиціями, а творімо добро, захищаймо Україну всіма своїми силами, працюймо на її процвітання .

Хай Великдень принесе мир нашому народові, хай його довга і важка боротьба за свободу і правду завершиться благополуччям для всіх і кожного з нас . Хай запанує в Україні спокій і злагода.

Христос Воскрес!

More Details:

 

Last Five Posts

Арсеній Яценюк - політик

Арсеній Яценюкполітик