The Bla Bla Face only facebook news

Арсен Аваков

Арсен Аваков - Міністр внутрішніх справ України

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України

May
25
2016
12:33
Арсен Аваков

МВС передає у власність територіальної громаді міста Буськ, що на Львівщині багатостраждальний палац Бадені, закінчивши довгу історію бюрократичної тяганини з цього питання.

Палац збудували у 1810 році, та до 1876 він служив резиденцією вельможих осіб . У 1876 маєток перейшов у власність графа Бадені.

Радянську владу палац Бадені побачив лише після закінчення Другої Світової . Саме тоді він перейшов у власність держави - міністерство оборони СРСР розмістило там казарми.

Військова частина була розформована у 2004 році, та маєток простояв порожнім ще 5 років, після чого його передали на баланс МВС . У 2009 році МВС планувало зробити в ньому пункт для нелегальних мігрантів, але через сильний спротив з боку громадськості проект так і не відбувся.

І ось, нарешті, сьогодні бюрократи шести відомств здалися . Як на мене, Кабмін прийняв історичне рішення . Тепер палац буде використовуватися, як належне: він стане туристичним центром, відреставрованим музейним комплексом, буде берегти історію свого часу і міста, та радувати гостей.

 

Last Five Posts

Арсен Аваков - Міністр внутрішніх справ України

Арсен АваковМіністр внутрішніх справ України