The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jul
13
2017
15:40
Андрій Садовий

Завтра у Львові перебуватиме Президент Порошенко . Виступатиме на фоні важкої техніки на Львівському бронетанковому заводі . Львів'яни готові почути все, що хоче сказати нам глава держави, але зі своєї сторони хочемо почути відповіді на два питання:

- чи втрутиться Президент в ситуацію зі свідомим руйнуванням київськими "стратегами" Академії сухопутних військ у Львові? В час війни приймати рішення про розформування танкового та артилерійського підрозділу однієї з найкращих військових академій України - це на межі абсурду і злочину . Свого часу львів'яни не дали цього зробити Януковичу . Відтак, досвід у нас є.

- чи усвідомлює пан Президент, що недула і меркантильна політика чиновників під час переговорів з Ryanair призвела до великого репутаційного удару по Україні . На сьогодні найбільше постраждав саме Львів, який втратив потенційний трафік у 300 тисяч туристів в рік та недоотримає 2 мільярди грн доходу від туристичного бізнесу . Мова йде передусів про малий та середній бізнес . Я вже не кажу, що цей скандал закриває на невизначений час можливість українцям недорого подорожувати до Європи .

Це дуже конкретні питання і попри чергові розмови про великі реформи я дуже сподіаюсь прямих відповідей на них.

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова