The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jul
04
2017
09:39
Андрій Садовий

О 10:30 йду на допит в Генпрокуратуру (вул . Петлюри 7/9) . Справа "Держава Україна проти індустріального парку у Львові" .

Кілька фактів для розуміння:

- голандська компанія CTP (один з найбільших індустріальних девелоперів Європи - >>>>> перемогла в міжнародному конкурсі на управління майбутнім індустріальним парком в промзоні Рясне-2;

- після перемоги голандці пропонують не лише інвестувати в майбутній парк але й викупити землю під ним (хоча не повинні були);

- голандці погоджуються сплатити за землю 52 млн грн (відповідно до грошової оцінки) і зобов'язуються інвестувати лише в інфраструктуру парку 50 млн євро, залучити потужних виробників та створити понад 3000 нових робочих місць .

В будь-якій країні (особливо в тих, які не можуть похвалитись притоком інвестицій та високою зайнятістю населення) така історія стала б приводом для оптимізму . Такі проекти і такі інвестиції привертають увагу інших . За ними слідкують і вивчають досвід .

Що робить українська держава? Правильно - порушує кримінальну справу і починає маски-шоу у всіх причетних установах, шукають кримінал там, де його нема і бути не може .

Історія триває вже близько року і я дивуюсь терпінню інвесторів, які досі не розвернулись і не гримнули дверима .

Буду боротись за цей проект . Не маю таких повноважень як вся державна машина, але керуюсь меседжем, який неодноразово озвучував Президент Порошенко на численних економічних форумах: "Україна відкрита для інвестицій!"

Після допиту розповім більше ...

More Details:

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова