The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jun
19
2017
14:42
Андрій Садовий

Чи є межа цинізму пана Прем’єр-міністра? Volodymyr Groysman просить всіх допомогти Львову в ліквідації екологічної кризи, якщо я “раптом” звернусь .

Я нагадую пану Президенту та пану Прем’єр-міністру, що у них у шухлядах лежать вже П’ЯТЬ (!) звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинити блокаду), які відверто ігноруються.

Офіційних звернень до органів місцевого самоврядування України, до обласних державних адміністрацій і подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) - сотні . Зокрема і від вірного соратника Володимира Гройсмана мера Вінниці Моргунова (на фото) . Дехто відверто в очі каже, що є пряма заборона “зверху” навіть на найменший об’єм допомогти . В цьому - вся “сила” і “децентралізованість” місцевого самоврядування України.

Про 14 запропонованих ділянок під полігон в межах області я навіть не знаю як коментувати . Припускаю, що пана Прем’єр-міністра підставляють з інформацією місцеві державні чиновники . Бо це - відверта неправда! Це якщо пропозицією не вважати листи типу: “там біля села такого-то є якесь поле, ніби нічийне . Може ви там собі звалище зробите?” . Жодного іншого результату, крім збурення сільських громад, це дати не може.

Реальним кроком державної влади в цій ситуації для недопущення екологічного лиха може бути:

1.) розблокування діючих полігонів

2.) надання ділянки для нового резервного полігону для Львова та 4-х районів області, який відповідатиме ДБН В.2.4-2-2005 “Полігони твердих побутових відходів” .

І ще раз наголошу нашим владоможцям . Жодні рейтинги не вартують життя і здоров’я людей!

More Details:

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова