The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Feb
28
2017
21:05
Андрій Садовий

Про блокаду

Звинувачення в тому, що я організував блокаду окупованого Донбасу як помсту за «сміттєву» блокаду Львова навіть не буду коментувати . Всі, хто дружать з головою, розуміють, що це абсурд . Це розуміють навіть ті, хто озвучує ці тези . Ну просто «темники» такі прийшли . Нема ради.

Хочу висловитись про інший тренд в коридорах влади – обговорення варіанту силового розгону активістів-блокадників на Донбасі . Моя позиція проста:

1 . Я наполегливо застерігаю Президента та Прем’єр-міністра навіть не думати про такий варіант . Нічого гіршого, ніж силовий конфлікт між українцями поблизу лінії фронту, уявити зараз собі не можливо . А ідея з підсилання «тітушок» до ветеранів АТО могла прийти лише в дуже нездорову голову.

2 . Звертаюсь до організаторів блокади та центральної влади з проханням повернутись до теми переговорів – публічних, фахових і в інтересах українського народу .

3 . Вважаю, що такі переговори можливі за відмови зі сторони влади від будь-яких погроз на адресу активістів а також визнання всіма сторонами наступних аксіом:

- єдиною темою для переговорів з російською окупаційною адміністрацією на Донбасі може бути лише питання звільнення українських військовополонених;

- торгувати з компаніями, які платять данину окупаційній владі, недопустимо;

- тримати енергетичну безпеку країни в залежності від окупантів недопустимо.

Якщо ми всі погоджуємось з цими тезами, потрібно приймати Закон про визнання реальності – офіційного статусу непідконтрольних територій як «окупованих» з усіма міжнародно-правовими наслідками . Проект в Раді – справа за депутатами.

Сьогодні цю політику в інтересах держави реалізовують ветерани АТО на коліях Донбасу . Не тому, що їм персонально не подобається хтось у владі . А тому, що вони на війні вибороли моральне право, аби вимагати, щоб інші на цій війні принаймні не заробляли.

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова