The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jan
26
2017
12:16
Андрій Садовий

Ситуація станом на ранок .

Протягом вчорашнього дня очистили понад 90 переповнених майданчиків з ТПВ . На сьогодні з 1220 майданчиків переповнених залишається 302 .

Після вчорашньої комісії з надзвичайних ситацій в області жодної додаткової можливості для вивезення наразі не з’явилось . Вивозимо там, де і раніше, використовуючи попередні домовленості в Львівській області та інших областях . Чекаємо на підписання договорів з новими полігонами, які підготували та скерували ще вчора ввечері .

Дякую за цінні поради, які Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передавав мені через опублікований на YouTube відеодіалог з львівським губернатором . Це, безумовно, дуже цікавий стиль спілкування . Я принагідно запрошую главу уряду до Львова, аби особисто скоординувати дії державних структур по недопущенню екологічної кризи у Львові .

Питання, які слід негайно вирішити це:

➡ припинення блокади міста . І не лише на 7 днів, як вчора пообіцяв губернатор, а в принципі .

➡ протиаварійні та стабілізаційні роботи на Грибовицькому сміттєзвалищі . Суд за зверненням Генпрокуратури заборонив нам там будь-які роботи . Їх, на сьогодні, може робити лише ДСНС .

➡ розблокування процесу по кредиту Європейського інвестиційного банку для будівництва сміттєпереробного комплексу . 3 лютого буде рік (!) з часу підписання угоди.

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова