The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Dec
07
2016
20:04
Андрій Садовий

Знаю, що багато хто з вас вже це зробив . А тих, хто ще не встиг, закликаю – зробіть добро!

Є багато дітей, за яких нема кому попросити подарунки в Святого Миколая . Є і багато добрих людей, які хочуть долучитись до цієї благородної справи . На щастя, є у Львові і багато організацій, які допомагають поєднати очікування дітей і наміри добрих людей .

Колеги допомогли скласти список ініціатив, які допомагають Святому Миколаю прийти до дітей з сиротинців, багатодітних чи малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами (якщо кого забули – пишіть к коменти) .

Звісно, що допомагати тим, хто потребує, потрібно не лише раз на рік, але до Миколая це точно варто зробити!

———————

«Святий Миколай – дітям з інтернатів» .

20 років поспіль разом із небайдужими до чужої долі людьми, Мальтійська служба допомоги допомагає Святому Миколаю прийти до усіх дітей з інтернатів на Львівщині . Ви можебе взяти один з листів, які написали діти, та виконати їхні бажання .

Миколай про Тебе не забуде

Академія Української Молоді вже 16 рік поспіль організовує Фабрику Святого Миколая — купують та створюють подарунки . Щоб волонтери - помічники Миколая могли прийти до дітей сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, дітей з особливими потребами .

Відділ у справах дітей Львівської міської ради пропонує обрати один з листів від вихованців будинків сімейного типу з проханнями до Миколая та подбати про подарунки для дітей.

Більше тут >>>>>

20 рік поспіль пластуни спільно з Мальтійською службою допомоги організовують свято Миколая для дітей-сиріт з Сколівської школи-інтернат .

Більше тут >>>>>

Благодійна акція "Подаруй дитині свято"

Акцію проводять з 2012 року, допомагаючи дітям з дитячого будинку у с . Новий Милятин .

Львівське ІТ - для онкохворих дітей на Миколая

ІТ-Спільнота Львова проводить 5 рік поспіль благодійні акції до Миколая, збираючи кошти на медичне обладнання, яке рятує життя онкохворим дітям.

«Миколай дітям у лікарнях»

БФ «Крила надії» планує завітати до дітей, які є на лікуванні у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, Львівському обласному дитячому психоневрологічному диспансері, а також у деякі відділення міської дитячої клінічної лікарні . Організатори планують зібрати пакунки орієнтовно для 200 дітей .

Більше тут: >>>>>

«Святий Миколай для військових»

За підтримки Фундації св . Миколая військові капелани планують відвідати з подарунками курсантів Національної академії сухопутних військ ім . гетьмана Петра Сагайдачного, вихованців ліцею ім . Героїв Крут, солдатів строкової служби у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ та в кожному військовому містечку Яворівського полігону, бійців Національної гвардії України, солдат у військових частинах Львова .

Більше тут >>>>>

На волонтерській базі "Центр Опіки Сиріт" волонтери “Руки допомоги” готують подарунки для 57-ми багатодітних, малозабезпечених сімей м.Львова, сімей, де тато загинув у зоні АТО, а також дітей-сиріт, які розпочали самостійне життя поза інтернатом .

Більше тут >>>>>

Стань помічником Святого Миколая

Вже третій рік поспіль "Карітас Львова" проводить щорічну акцію . Головна мета — принести радість дітям з особливими потребами, а також із кризових і багатодітних малозабезпечених сімей .

Більше тут >>>>>

Благодійна акція від монастиря св . Онуфрія у Львові «Подаруймо дітям свято» збирає подарунки для діток з багатодітних сімей, сиріт, дітей, батьки яких є учасниками АТО . Просять допомогти зібрати речі, які необхідні для дитячих пакунків .

Більше тут: >>>>>

Миколай для бездомних

Усіх просять не забувати про людей, які залишились без домівки . Центр обліку та нічного перебування бездомних приймає подарунки на вул Кирилівській, 3а, тел . 233-14-79, 233-10-49.

фото: Благодійна акція "Подаруй дитині свято"

More Details:

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова