The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Oct
04
2016
10:19
Андрій Садовий

Державні лідери багато чого наобіцяли українцям, яких мобілізували на війну . Згадати хоча б «зарплату в одну тисячу гривень в день (!)» і страхування життя «на один мільйон гривень на кожного солдата» .

Але пікети з матеріальними вимогами учасники АТО ставлять чомусь під львівською Ратушею . Ну гаразд, нам не звикати і Львів спробує хоча б частково виконати обіцянки держави .

Сьогодні на сесію міської ради винесемо такий варіант компромісу з учасниками АТО – львів’янами:

- місто закладає на наступні 4 роки (2017-2020) 400 млн гривень на матеріальну допомогу учасникам АТО . Це означає виплату 100 тисяч гривень кожному бійцю . Ми гарантуємо ці кошти в місцевому бюджеті, але сподіваємось, що держава прийме свою програму на національному рівні та долучиться фінансово .

- місто сприяє отриманню учасниками АТО земельних ділянок поза межами міста (військові повинні зробити вибір – або така ділянка, або грошова компенсація).

- місто, як і раніше, гарантує отримання житла наступними категоріям – сім’ї загиблих на війні, важкопоранені, бійці-сироти.

Однак ми робимо застереження . На таку компенсацію зможуть претендувати лише реальні учасники АТО, а не «кількаденні візитери» . Це кропітка робота з перевірки списків . Їх остаточно затверджуватиме комісія, куди входитимуть, в тому числі, учасники АТО.

UPD . Рішення прийнято . 53 - за, 0 - проти.

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова