The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Sep
15
2016
14:20
Андрій Садовий

Морально-математична задача вам на день .

У всьому світі держава, яка мобілізує своїх громадян на війну, згодом забезпечує їх і опісля - дає високі пенсії, оплачує безкоштовне навчання у престижних вишах і тд . У нас учасники АТО приходять з війни і очікують від держави такого ж . Вона роздає їм ордени, а за матеріальним посилає до місцевих органів влади . "Йдіть і вимагайте!" - кажуть їм.

На сьогодні у Львові зареєстровано близько 4 884 учасників АТО . Політики накрутили військових вимагати від міста безкоштовні ділянки під житло . Зробили фактично моральний злочин - адже пообіцяли учасникам АТО те, що здійснити нереально .

Навіть якщо гарантувати кожному львів’янину - учаснику АТО мінімальні 4 сотки - це 200 (!) гектарів землі (додайте ще міжквартальні дороги + соціальна інфраструктура) . У Львові вільних земель, запроектованих під низькоповерхову забудову, лише близько 20 га .

Що робимо ми?

Будуємо будинок (на фото), в якому гарантуємо квартири для тих, хто найбільше постраждав - сім’ї загиблих, важкопоранених, бійців-сиріт . Будувати почали в лютому, вже є 5 поверхів . До кінця року закінчимо . Там буде 53 квартири . Ще раніше видали 19 квартир в інших будинках . До кінця року, загалом, видамо 100 помешкань для військових . Ми взяли на себе відповідальність вирішити житлове питання для найбільш постраждалих і зробимо це.

More Details:

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова