The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Sep
07
2016
18:27
Андрій Садовий

Причини і наслідки .

З 2007 року ми поміняли принцип формування бюджету . Освіта в місті з залишкового фінансування перейшла в розряд пріоритетного . Держава фінансує освіту, але мало . Ми дофінансовуємо її з місцевого бюджету і на сьогодні 8,5 % бюджету розвитку Львова становить саме освіта (понад 162 млн грн) .

І тепер дуже тішусь за результати наших дітей . Цього року Львів зайняв перше місце за кількістю абітурієнтів, які отримали по 200 балів під час ЗНО . І це лише один показник . Кожен отримав сьогодні від міста по тисячі гривень .

Дякую команді Texty.org.ua за гарну інфографіку і експертні висновки:

«Успіх шкіл Львова в минулорічному ЗНО з української мови і літератури підтвердився цього року і за результатами з інших предметів.

Хоча доходи львів’ян менші, ніж у киян, фактори, котрі сприяють високому рівню ЗНО, можуть бути схожими: Львів велике місто, яке притягує інтелектуальні ресурси з усього регіону, у Львові розташовано багато вищих навчальних закладів, а отже є значна кількість хороших спеціалістів, які можуть підготувати до ЗНО . Важлива також загальна атмосфера цінності освіти та навчання, орієнтація на вступ до університету тощо.”

>>>>>

More Details:

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова