The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jul
30
2016
15:34
Андрій Садовий

#підтримую_Савчина

Я особисто і мої соратники ніколи не пробували "відбілювати" членів "Самопомочі" чи працівників міської ради, які порушили закон . Є факт злочину - відповідай по закону і жодні попередні заслуги не мають значення . Ми виключаємо з фракцій, ініціюємо відкликання мандатів, допомагаємо слідству у всіх випадках, коли є доведений факт порушення закону чи просто негідної поведінки.

У випадку з Василем Савчином цілком інша історія . І я особисто буду відстоювати чесне ім’я цього чоловіка, авторитетного опікового хірурга, який врятував десятки життів львів’ян і не тільки . Мова йде про очевидну спецоперацію . І цілком очевидно, що її жертвою п . Савчин став виключно через причетність до "Самопомочі" . Адже за таким прецедентом в Україні можна посадити практично усіх лікарів.

Учора всі новинні ресурси писали про "корупціонера з "Самопомочі" і, на жаль, ніхто не поцікавився його версією подій . Я прошу почитати і лише тоді робити висновки.

Василь Савчин:

«Пацієнтка самостійно звернулася до мене з проханням виконати естетичну пластичну операцію якомога швидше, оскільки у неї запланована поїздка . Щоб допомогти пацієнтці, я перервав відпочинок, 26 липня виконав оперативне втручання після чого повернувся на відпочинок до сімʼї у Карпати.

28 липня увечері мені зателефонував чоловік пацієнтки із вимогою терміново приїхати оскільки стан пацієнтки погіршився і є болі у животі . Не розуміючи що могло спричинити погіршення, адже операція пройшла без ускладнень, будучи відповідальним за своїх пацієнтів, я залишив сімʼю у Карпатах, а сам виїхав до Львова.

Зранку, у пʼятницю 29.07.2016 р, я прийшов у відділ, побачив пацієнтку, яка без проблем прогулювалася по коридору відділення . На моє запитання «що сталося, що Вас турбує?» отримав відповідь, що у неї усе добре і вона хоче йти до дому . Я виконав перевʼязку, оглянув пацієнтку, переконався що з пацієнткою все гаразд, побажав їй всього доброго і збирався повернутися на відпочинок до сімʼї.

У момент, коли я вже був перевдягнутий і покидав лікарню передзвонив чоловік пацієнтки з проханням зайти у палату, оскільки він хоче особисто подякувати за проведене лікування.

Я повернувся, зайшов у палату, чоловік засунув мені у руки гроші і у цей момент зʼявилися правоохоронці.

Ось так мені подякували!"

P.S . Можна по-різному оцінювати те, як відбуваються відносини між лікарями і пацієнтами в українській медицині . Ані перші, ані другі не винні в тому, що держава не реформує цю галузь і вона у нас далі "безкоштовна" . Але якщо такі операції це і є "наступ на корупцію", то це просто дим в очі.

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова