The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jun
21
2016
15:39
Андрій Садовий

#Грибовичі . Актуальна інформація.

Куди вивозимо сміття зараз?

Ми досягнули домовленості з Києвом щодо тимчасового прийому ТПВ на місцевий сміттєспалювальний завод . Він недовантажений . Для розуміння масштабів – Київ щоденно продукує 3000 тон сміття, Львів – 650 (з нього лише близько 35% буде вивозитись до Києва, решта по інших полігонах).

Я дякую меру Києва Віталію Кличку за простягнуту руку допомоги . Прошу київську громаду про підтримку цього рішення . Друзі пізнаються в біді.

На сьогодні сміття з Львова вивозиться більш-менш регулярно . Є проблемні моменти, пов’язані з тим, що перевізникам блокували доступ до чергових полігонів.

Як працює логістика?

Сміттєзбиральні машини привозять ТПВ на територію приватного автотранспортного підприємства в кінці Городоцької на виїзді Львова та перевантажують на великогабаритні вантажівки.

Учора ввечері була спроба заблокувати вивіз сміття з території даного підприємства . Логіка протестувальників просто вбивча: «Ми проти вивезення сміття зі Львова, бо… проти . Розвозьте його назад по контейнерних майданчиках і все!» . Приїхала поліція – розібралась, перевірила накладні, машини випустили . Очікуємо, що спроби блокування вивезення сміття не припиняться . Будуть шукати будь-який привід.

Грибовичі і новий завод

По Грибовицькому полігону проектанти роблять коригування проекту рекультивації . До робіт зможемо приступити в найближчі тижні.

Під новий сміттєпеперобний завод продовжуємо пошуки ділянки . Жодної офіційної, підготовленої пропозиції від області наразі не отримали . Наразі це просто усна інформація – «от поїдьте подивіться там» . Як тільки наші спеціалісти приїжджають на місце вивчити ділянку, там їх уже чекають обурені мешканці, попередньо поінформовані, що їхнє село «хочуть перетворити на нові Грибовичі».

Маємо справу з системною і добре організованою протидією . Мабуть, це унікальний випадок, коли під час надзвичайної ситуації державна машина працює не на допомогу у вирішенні проблеми, а навпаки.

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова