The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Jun
15
2016
14:12
Андрій Садовий

FAQ про Нацгвардію і Львів

Мушу розставити всі крапки над «і» в цій історії .

Хто викликав Нацгвардію до Ратуші?

8 червня я офіційно звернувся до державних органів (ОДА, Нацполіція, Прокуратура, СБУ) з проханням забезпечити правопорядок під час засідання сесії 9 червня . Я також телефонував Авакову і повідомив його про загрозу безпорядків у Львові . Мав інформацію про плани захоплення міськради та зриву сесії . Подальші події наочно показали, що додаткова охорона була необхідна . Рішення щодо того, кого і скільки залучати приймали органи, які мають на це відповідні повноваження .

А як же ж лист на Авакова, який опублікував Геращенко?

Антон Геращенко сказав правду, але, як це часто буває, не всю.

Лист до Авакова з проханням про забезпечення охорони Ратуші силами Нацгвардії я скерував (УВАГА) 9 червня о 13:56 (доказ на фото) . Тобто вже ПІСЛЯ всіх подій в Львівській міській раді . Ми домовились усно з керівництвом Нацгвардії, що чотири нацгвардійці в подальшому будуть залучені до охорони . Така практика є в інших містах .

Чи оплачувала міськрада присутність Нацгвардії?

Ні . Правоохоронці діяли для забезпечення правопорядку в місті . Натомість, міська рада укладе з Нацгвардією угоду на залучення чотирьох гвардійців для охорони приміщення ЛМР в подальшому .

Звідки взялась інформація про те, що Нацгвардію до Львова наказав ввести Президент?

9 червня після подій в Ратуші мені передзвонив Президент, запитав як справи у Львові і повідомив, що напередодні увечері він мав розмову з керівником Нацгвардії генералом Аллеровим і дав йому команду максимально забезпечити порядок під час засідання міської ради . Саме це я і сказав в інтерв’ю «Українській правді» .

P.S . Я не маю претензій до дій правоохоронців (в тому числі Нацгвардії) 9 червня у Львові . З технікою на Ринку це був звичайно перебор (на моє прохання її швидко забрали), але загалом хлопці діяли абсолютно адекватно . П’ятеро нацгвардційців отримали ушкодження, проти них використали сльозогінний газ . Всі, хто брав участь в штурмі Ратуші, спокійно ходять містом.

More Details:

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова