The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Садовий

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова

Apr
15
2016
13:23
Андрій Садовий

Це не лише безлад, це свідомий саботаж .

Минулого року українська шахістка Марія Музичук стала чемпіонкою світу з шахів і Україна отримала право на проведення наступного матчу за чемпіонську корону .

На початку березня у Львові відбувся матч за звання Чемпіонки світу з шахів між Марією Музичук та китаянкою Хоу Іфань . Визначна подія для шахової спільноти світу та України .

Вже в процесі організації цієї події дуже неадекватною виглядала позиція Федерації шахів . Голова федерації Віктор Капустін повністю самоусунувся від відповідальності за цю подію . Місто спільно з обласною владою взяли на себе основний тягар, в тому числі фінансову складову . Сукупно з областю ми виділили понад 12 мільйонів гривень на організацію цієї події, допомогли залучити приватні кошти . Борис Ложкін, який був призначений керівником оргкомітету, залучив ще 100 тис євро спонсорських коштів . Пан Капустін, сам до речі далеко не бідний чоловік (багато років очолював державний «Укрексімбанк»), здійснив для організації події рівно нуль зусиль .

Федерації шахів відповідно до угоди з ФІДЕ залишилось проплатити 60 тисяч євро ФІДЕ на організаційні видатки . Однак, голова федерації вдався до саботажу . Гроші не проплатив, чим поставив під загрозу всіх українських шахістів . Відтепер їм загрожує дискваліфікація та обнулення рейтингів . ФІДЕ уже офіційно про це попередила .

Це скандал і удар по іміджу України . Я звертаюсь до Міністра молоді та спорту Ігора Жданова терміново втрутитись в ситуацію . А українським шахістам варто задуматись – чи стоїть пан Капустін на їх стороні?

 

Last Five Posts

Андрій Садовий - політик, мер Львова

Андрій Садовийполітик, мер Львова