The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Пивоварський

Андрій Пивоварський - Міністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Андрій ПивоварськийМіністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Mar
11
2016
15:34
Андрій Пивоварський

Сьогодні поїхав до Івано-Франківська на відкриття дороги Н-09 Івано-Франківськ – Львів . Її відновлено в рамках урядової програми з розвитку доріг Карпатського регіону . Ремонт дороги розпочався у 2015 році з прозорого тендеру, завдяки якому вдалося отримати ціну в гривні на рівні 2013 року, хоча тоді гривня була значно міцнішою . Зараз це гарна якісна дорога із новим суцільним покриттям . Залишилося нанести розмітку, встановити знаки і огородження, влаштувати узбіччя тощо . Так чи інакше вже зараз місцеві жителі і туристи можуть насолодитися комфортною подорожжю цією дорогою .

Міністерство інфраструктури планує, що після закінчення поточного року таких якісних ділянок буде значно більше по всій Україні . За рахунок чого? Ми збираємо гроші державного і місцевих бюджетів, фонду регіонального розвитку, надходження від експерименту на митницях у декількох регіонах, кредитні ресурси . І основну частину цих коштів, приблизно 14,3 млрд грн, спрямуємо на повноцінні ремонти: капітальні і поточні середні . Тобто нарешті почнемо позбуватися неефективної практики ямкових ремонтів доріг . У планах відновлення суцільного покриття на більше ніж 1700 км автошляхів (у 7 разів більше, ніж у 2015) . Це і дороги Дніпропетровськ-Миколаїв, Одеса-Рені, Стрий-Чернівці, траси Київ-Харків, Київ-Одеса, Київ-Чернігів – Нові Яриловичі . Продовжиться ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк на території Волинської області, Львів-Самбір-Ужгород, Житомир-Чернівці . Також в цьому році діє проект покращення стану доріг у Львівській області . Буде відремонтована низка доріг місцевого і районного значення, що оцінять як жителі регіону, так і чисельні туристи з усіх куточків країни.

Звичайно, 1700 км – це невелика частка доріг, які потребують ремонту . Аби щороку робити суцільний ремонт ще більшого кілометражу, країні вкрай необхідний Дорожній фонд . У нього потраплятимуть усі кошти від акцизів на паливо, за оцінками, це 30-40 млрд грн щороку, і використовуватимуться виключно на дороги . Відповідний законопроект уже давно в Парламенті, потребуємо вашої підтримки у донесенні до народних обранців необхідності якнайшвидше голосувати за нього.

More Details:

 

Last Five Posts