The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Пивоварський

Андрій Пивоварський - Міністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Андрій ПивоварськийМіністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Mar
03
2016
12:24
Андрій Пивоварський

Дуже важливий пост Дніпропетровської ОДА і ось чому:

1 . Влада області відкрито взяла на себе зобов'язання щодо ремонту доріг у регіоні . І не на рівні лозунгів, а з дуже чітко прописаними планами.

2 . ОДА не покладається лише на держбюджет, з якого, до речі, на експлуатацію доріг Дніпропетровської області буде виділено 137 млн грн . Обласна влада виділяє з обласного бюджету 280 млн грн на ремонт доріг . Це справжня господарська позиція, коли губернатор не чекає, що проблеми області вирішать у Києві.

3 . Бюджетна децентралізація працює, місцеві бюджети визнають, що отримують додаткові надходження і готові витрачати їх на дороги.

4 . Завдяки прозорій і відповідальній позиції Дніпропетровської ОДА, підрядники можуть планувати заздалегідь і підходити до тендерів підготованими . А жителі області можуть контролювати, чи виконуються обіцянки місцевих чиновників, як відбувається процес, чи все за стандартами.

Маю надію, що такий підхід стане прикладом для інших регіонів країни . Вирішення проблеми доріг - це те, що показує людям, що країна змінюється і що місцева влада на своєму місці.

More Details:

 

Last Five Posts