The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Пивоварський

Андрій Пивоварський - Міністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Андрій ПивоварськийМіністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Mar
02
2016
18:13
Андрій Пивоварський

Сьогодні Уряд нарешті затвердив фінансовий план ПАТ «Укрзалізниця» на 2016 рік . Нам вдалося аргументувати необхідність поступового приведення тарифів на вантажні перевезення до економічно обґрунтованого рівня . І хоча у затвердженій версії фінплану закладені не ті цифри, на які ми розраховували від початку, проте, все ж у 2016 вантажні тарифи зростуть у середньому на 10% порівняно з 2015.

Зараз фінансисти корегують фінплан відповідно до цієї зміни, фінальна версія буде опублікована на сайті Міністерство інфраструктури України незабаром . Проте вже зараз можна сказати, наскільки це важлива подія не тільки для УЗ, а і для економіки країни в цілому.

Приблизно 10 млрд грн УЗ направить на капітальні інвестиції . Половина цієї суми буде витрачена на оновлення рухомого складу: купівлю нового і модернізацію існуючого . Інша половина піде на будівництво і реконструкцію колії, електрифікацію, ремонт інших об’єктів інфраструктури.

Виконавцями більшості замовлень УЗ стануть вітчизняні підприємства . За підрахунками фінансистів, залізничні замовлення забезпечать роботою більше 10 тисяч чоловік у компаніях – партнерах УЗ по всій Україні.

Точні цифри будуть опубліковані разом із затвердженим фінпланом .

Після цього Укрзалізниці лишається розпочати його реалізацію: запустити необхідні тендери, обрати найкращих партнерів і крок за кроком відновлювати свою потужність, а разом із нею і економіку України.

 

Last Five Posts