The Bla Bla Face only facebook news

Андрій Пивоварський

Андрій Пивоварський - Міністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Андрій ПивоварськийМіністр інфраструктури України до 14 квітня 2016 року

Apr
14
2016
13:33
Андрій Пивоварський

Отже це сталося – я знову не міністр, це мій останній "урядовий" пост . Навряд чи зможу зараз швидко підсумувати, якими були ці 16 місяців, часто жартую, що колись напишу про це книгу . Радий, що моїм наступником став Володимир Омелян, бо вважаю, що він один із тих людей, хто справді націлений змінювати Україну на краще і продовжить це робити.

Всі здобутки відомства – це командна робота . Я маю на увазі не лише співробітників міністерства, але й усіх, хто так чи інакше долучався до процесу змін .

Тому в цьому дописі дякую всім, хто працював з нами . Звичайно, це колектив міністерства . Тут я зустрів багато професіоналів, що мають величезний досвід . Це вони кожного дня забезпечували безперебійну роботу відомства.

Дякую представникам бізнесу за те, що повірили в наші ідеї і були найсуворішими критиками, відверто розповідали про проблеми.

Велике спасибі іноземним партнерам за неоцінену допомогу: експертизою, підтримкою, проектним фінансуванням . Ваша участь дозволила нам вийти за рамки звичного та показала приклад того, як може та має бути в нашій країні.

Окрема подяка колегам із Кабміну, тим, хто націлений на результат і працює, не прикриваючись бюрократичними процедурами .

Моя вдячність журналістам . За пильну увагу до нашої роботи, конструктивну критику та просування ідей, що дійсно важливі для суспільства.

І, звичайно, я вдячний громадськості та активістам, що звертали нашу увагу на проблеми, цікавились роботою міністерства, контролювали нас з усією суворістю .

А ще дякую нашим рідним, що весь цей час були надійною підтримкою та розділили з нами цей шлях.

 

Last Five Posts